Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Novinky
11.06.2020
Právě jsme spustili velkou rekonstrukci eshopu
Vážení návštěvníci,  právě jsme spustili generální rekonstrukci eshopu PRAHA-KRBY.cz.    Naším cílem je - vytvořit pro Vás přehledný a přívětivý in... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Příslušenství Brunner : EAS regulace spalovacího vzduchu

Příslušenství Brunner : EAS regulace spalovacího vzduchu

EAS: Regulace spalovacího vzduchu Automatika EAS (elektronická regulace spalování) od firmy BRUNNER nabízí takřka maximální komfort, bezpečí, ekologi... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Číslo produktu:927
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

EAS: Regulace spalovacího vzduchu

Automatika EAS (elektronická regulace spalování) od firmy BRUNNER nabízí takřka maximální komfort, bezpečí, ekologické spalování s nejvyšší účinností a přitom ještě šetří vaše peníze.

Kdo automatiku EAS potřebuje?

U kachlových kamen nebo krbu je za pomoci automatiky optimálně regulován průběh topného cyklu a je zakončen ve správný okamžik. To znamená, že akumulační hmota je ohřívána tím nejlepším způsobem a vy, jak se říká, netopíte do komína. A tak můžete například ještě jednou přiložit, než jdete spát, nebo ráno odejít z domu €“ vaše automatika se o vše postará a vaše kachlová kamna jsou ráno, když vstáváte, nebo večer, když se vracíte domů, ještě krásně teplá.

Jak automatika funguje?

Jednoduše přiložte dřevo, zapalte jej a po zavření dvířek se spalování začne automaticky regulovat. Malý motor se stará o optimální přívod spalovacího vzduchu až po jeho úplné uzavření ve fázi žhnutí. Tímto způsobem dochází k dokonalému spalování dřeva. Díky optimální účinnosti ušetříte spoustu dřeva, a tím i peněz. Grafický displej umístěný v blízkosti kamen informuje uživatele o průběhu spalování, aktuálních teplotách a celé řadě dalších věcí.

Regulace vytápění/topná centrála od firmy Brunner- My z firmy BRUNNER máme jako žádný jiný výrobce více jak 20 let zkušeností s kombinací sluneční energie a energie získávané spalováním dřeva. Toto neustále vylepšované know-how nám umožňuje vyvíjet pokročilé výrobky jako topnou centrálu BRUNNER, popř. regulaci vytápění.

Centrální vytápění je pouze tak dobré, jak dobrá je souhra mezi jednotlivými zdroji tepla a řízením energií.

Konečně topení, kterému je rozumět.

Milí zákazníci,
dnes neexistuje žádná jednodušší a srozumitelnější obsluha topení, než jakou nabízí topná centrála od firmy BRUNNER. Prostřednictvím barevného dotykového displeje je možné všechna nastavení logicky a jednoduše provádět a měnit. Ovládání hovoří řečí spotřebitele a používá odborné výrazy pouze tak zřídka, jak je to jen možné. Jednotlivá témata jsou navíc vybavena nápovědou. Návod k obsluze není vůbec nutný.

Topení tak může nastavit a obsluhovat úplný laik nebo lépe řečeno každý, kdo v domácnosti bydlí.

Regulace vytápění: topení se zárukou funkčnosti - už žádné komplikované rozvody

Každý, kdo se zabýval připojením nového zdroje energie do systému vytápění, moc dobře ví, jak komplikované to může být. Topná centrála BRUNNER tento problém řeší za pomoci přípojných bodů instalovaných v jedné kompaktní hydraulické skříni. Stačí pouze připojit jednotlivé komponenty a celý systém bezvadně funguje. Říkáme tomu záruka funkčnosti.

Co je však na topné centrále BRUNNER nejlepší:

nemusíte se rozhodovat, jaké zdroje energií budete v budoucnosti pro svůj dům využívat. Podle libosti můžete ke svým stávajícím zdrojům tepla, jako např. bojleru na teplou vodu, připojit solární zařízení nebo kachlová kamna, a když za pět let doslouží starý kotel na topný olej, připojit zařízení na pelety na dřevní štěpku. Tomu říkáme záruka budoucnosti.

Centrální vytápění dnes nelze vybudovat a rozšiřovat jednodušším způsobem.

 
Naše motto: "Oheň v dobrých rukách - dělá jen to, co mu dovolíme."

2014-2019 (c) Kamnářství Matějka | www.praha-krby.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.