Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Novinky
11.06.2020
Právě jsme spustili velkou rekonstrukci eshopu
Vážení návštěvníci,  právě jsme spustili generální rekonstrukci eshopu PRAHA-KRBY.cz.    Naším cílem je - vytvořit pro Vás přehledný a přívětivý in... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Pizza pece

Pizza pece

Vítejte ve znovuobjeveném světě přípravy jídla v zahradní peci vytápěné dřevem. S pizza pecí posunete venkovní přípravu jídla pro vaši rodinu a přátele na zcela novou úroveň. Vaše jídla budou nyní provoněna ohněm a přitom připravena zdraví neškodným způsobem. Příjemná atmosféra u roztopené pece a skvělé gurmánské zážitky zaručí, že se k vám budou hosté vždy rádi vracet.

Přesto, že se pece na dřevo často nazývají "pece na pizzu", jedná se vlastně o nejuniverzálnější způsob přípravy různých druhů jídel, který používali lidé po dlouhá staletí. Poté, co se s pecí na dřevo naučíte zacházet, připravíte v ní vše, co jste zvyklí dělat v kuchyňské troubě avšak s lepším výsledkem. Jídlo nemá tendenci se v peci vysoušet a pec navíc dodá jídlu vůni ohně. V peci navíc připravíte i jídla, která se v troubě s uspokojivým výsledkem dělat nedají. Mezi ně patří právě pizza neapolského typu, ale i třeba klasický chleba nebo pita chléb.

 

 

Fotogalerie stavby pizza pece

 
Naše motto: "Oheň v dobrých rukách - dělá jen to, co mu dovolíme."

2014-2019 (c) Kamnářství Matějka | www.praha-krby.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz