Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Novinky
11.06.2020
Právě jsme spustili velkou rekonstrukci eshopu
Vážení návštěvníci,  právě jsme spustili generální rekonstrukci eshopu PRAHA-KRBY.cz.    Naším cílem je - vytvořit pro Vás přehledný a přívětivý in... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Krbová vložka Spartherm VARIA 2L

Otevírání do boku Prestige

Krbová vložka Spartherm Varia 2LVarianta - PRESTIGE otevírání do boku OSOBITÝ DESIGN LUXUSNÍCH VÝROBKÅ® S Å IROKÝM VÝBÄšREM VARIANT PROVEDENÍKrbové vl... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Prosklení
Číslo produktu:388
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Krbová vložka Spartherm Varia 2L

Varianta - PRESTIGE otevírání do boku
OSOBITÝ DESIGN LUXUSNÍCH VÝROBKÅ® S Å IROKÝM VÝBÄšREM VARIANT PROVEDENÍ

Krbové vložky Spartherm nejsou jen vrcholovým designem. Mnohem více přesvědčuje každá vložka svou technikou a konstrukcí. Promyšlená technologie spalování, stále se vyvíjející mechanismy proudění vzduchu, pohodlné čištění skla, otevírání dvířek a regulace - to vše dělá vaši vložku a celý krby jedinečnými. V naší nabídce naleznete teplovzdušné i teplovodní krbové vložky Spartherm.

Å amotová vystýlka
Velice důležitá je pro správnou funkci krbové vložky a pro zachování čistého hoření teplota v topeništi. Díky vloženým šamotům, které se nahřejí na vysoké teploty, je v krbových vložkách Spartherm vysoká spalovací teplota. Hoření tak vypadá mimořádně čistě a krásně.

Popelník
V krbových vložkách Spartherm je pod litinovým roštem ukryt prostorný popelník usnadňující údržbu krbu.

Studená klička
Součástí každé krbové vložky je centrální regulace procesu hoření pomocí jednoho ovládacího prvku. Aby byla regulace pro uživatele pohodlnější, tak součástí každé vložky je klička, jež se na ovládací prvek nasazuje.

Externí přívod vzduchu
Krbové vložky Spartherm mají všechny zajištěn přívod vzduchu z exteriéru. Na některé modely je ještě potřebné nakoupit redukci pro připojení potrubí s externím vzduchem.

VARIANTY PROVEDENÍ
Krbové vložky Spartherm nabízíme ve variantách Prestige €“ s kovovým rámem obklopujícím celá dvířka, bez potisku na skle; Linear 3S €“ skrytý rám dvířek, sklo je po 3 stranách ztmavené, spodní část prosklení je bez ztmavení a bez ručky; Linear 4S €“ skrytý rám dvířek, sklo je po 4 stranách ztmavené.

Prosklení krbových vložek máte na výběr rovné s dvířky otevíracími či horním zdvihem; průhledové s dvířky otevíracími či horním zdvihem; rohové s otevíracími dvířky či horním zdvihem; prosklení typu U s horním zdvihem; obloukové prosklení s otevíracími dvířky nebo horním zdvihem a panoramatické prosklení s dvířky otevíracími nebo horním zdvihem.

Německá firma Spartherm patří k nejprestižnějším výrobcům krbových vložek, které jsou vyráběny z kvalitní oceli a mají šamotem vyloženou spalovací komoru. Napojení spalovacího vzduchu z exteriéru pomocí adaptéru. Dvoustupňové spalování s oplachem skla horkým vzduchem jedním regulačním prvkem.Technické parametry:

Výška dvířek ( mm ) - 510

Å ířka dvířek ( mm ) - 670/450

Nominální výkon ( kW ) 11,7

Rozpětí výkonu ( kW ) 8,5-15,2

Průměr kouřovodu ( mm ) 200

Váha (kg) 270

Boční díl je pevný

Na vyžádání lze objednat i ve výkonu 7kW (rozpětí výkonu 4,9-9,1kW)

Účinnost (%) 80

Ke stažení

 
Naše motto: "Oheň v dobrých rukách - dělá jen to, co mu dovolíme."

2014-2019 (c) Kamnářství Matějka | www.praha-krby.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz