Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Tomáš Matějka
Bryksova 955
Praha 9
tel: +420 604 629 000
krbycz(a)seznam.cz
IČO : 684 15 851
http://www.kamna-i-krby.cz

 

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 14 000 Kč

Úvod » Krbová kamna » Harrie Leenders

Krbová kamna / Harrie Leenders

Harrie Leenders a "umění pro jednoduchost"

Holandská rodinná firma Harrie Leenders je již více než 25 let zaměřena na oheň vznikající hořením dřeva v originálním a funkčním prostředí. Harrie Leenders je obecně uznáváný jako holandský průkopník v oblasti vývoje krbových kamen. Jeho kamna vynikají střízlivostí, vyváženým a jemným stylem. Ve spolupráci s mladými designéry konstruuje kamna, která si svým designem plně zaslouží označení "holandský design". Neexistuje nic lepšího než atmosféra, která vyzařuje z pravého ohně.

Pokud jde o design, upoutává pozornost zejména svou jednoduchostí, jeho kamna vynikají čistými liniemi bez zbytečných detailů. Jako nikdo jiný chápe nadčasový styl zvaný "umění v jednoduchosti". Na první pohled se to může zdát poměrně jednoduchý styl navrhování výrobků, ale tady zdání zcela klame.


Harrie Leenders miluje "umění pro jednoduchost" €“ zde designér musí opravdu přemýšlet o tom, co je nezbytné pro konkrétní výrobek, jaké jsou žádoucí vlastnosti, jak vytvořit snadné ovládání a dosáhnout dlouhé životnosti. Ale i technická omezení a možnosti, předpisy a pravidla, jakožto i marketing bere samozřejmě v úvahu."Umění pro jednoduchost" se v zásadě týká pokusu dosáhnout čisté formy a výborné technologie výrobků bez jakéhokoliv nadbytečného zdobení nebo zkrášlování. Klíčovým konceptem tohoto stylu navrhování produktů je €œupoutat pozornost€ť. Upoutat pozornost hlavně vzhledem, ale již méně samotnou konstrukci a viditelným inženýrstvím.

MÁTE ZÁJEM O BLIÅ½Å Í INFORMACE ?

prohlédněte si katalog Harrie Leenders

 

 

KONTAKTUJTE  NÁS :